Adventní umísťovací výstava koček v Praze


Zveme vás na Adventní umísťovací výstavu koček do kavárny U Chlupatýho ducha na Starém Městě, Konviktská 6, Praha 1. Výstava se koná v sobotu 3. prosince od 11 do 18 hodin. Nový domov budou na této výstavě hledat roztomilá koťata i dospělé mazlivé kočky. Umísťovací výstavu pořádá Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko.

Kdo jsme?

Jsme ochranářská organizace zabývající se ochranou zvířat, zejména opuštěných koček. Bezprizorní kočky k nám přicházejí ze všech oblastí Prahy a okolí. Při vzniku našeho sdružení v roce 2001 jsme se chtěli primárně zaměřit na oblast Podbrdska, jelikož v té době v této oblasti nebyla žádná organizace, která by kočkám pomáhala. Postupem času se naše činnost rozšířila i na hlavní město Prahu, protože i v Praze jsou bezprizorní kočky na dvorech, ve sklepeních apod. Nebylo možné nevyslyšet prosby občanů o pomoc pro tyto kočky.

Začátkem prosince budeme již tradičně pořádat Adventní umísťovací výstavu opuštěných koček v kavárně U Chlupatýho ducha na Starém Městě. Akce pořádané v minulých letech byly velmi úspěšné. Podařilo se nám umístit velký počet opuštěných koček do nových domovů a přišlo nás podpořit hodně návštěvníků. Doufáme, že letošní výstava bude opět úspěšná. Přijďte se podívat a vybrat si kočičího kamaráda.

 

Více na www.kockypodbrdsko.cz


Vanda Ročková
Aktualizováno: 22.11.2016 14:37:26
Napsáno: 22.11.2016 14:35:10

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz