Bude z Omara nejdelší kočka na světě?


Máte pocit, že máte doma kočičího obra? Tak to jste ještě neviděli Omara. Rezavý mainský mývalí kocour dorostl skutečně úctyhodných rozměrů a jeho fotografie se během chvíle staly hitem na Instagramu. Divíte se?

 

Tento obří krasavec se pravděpodobně brzy zapíše do Guinnessovy knihy rekordů jako „nejdelší kočka na světě“, protože měří neuvěřitelných 120 cm, současný rekord je 118 cm (také ho drží mainská mývalí kočka jménem Ludo z Velké Británie). V tuto chvíli se čeká na oficiální přeměření. Omar váží 14 kg, takže se své paničce Stephy Hirstové dost pronese. Se svou rodinou bydlí v Austrálii, domácnost obývá se dvěma šeltiemi Penny a Rafiki, které vedle něho vypadají jako drobečci. Nevejde se do běžné kočičí přepravky, takže musí být převážen v psí kleci. Nejraději má klokaní maso a moc rád se mazlí. Pro více fotek navštivte jeho profil na Instragramu.

 

Foto: instagram.com/omar_mainecoon


Vanda Ročková
Aktualizováno: 25.5.2017 23:35:51
Napsáno: 25.5.2017 23:27:03

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz