Pošlete dárek do útulku?


ChytrýBalík.cz spustil 16. listopadu celorepublikovou akci „Pošli dárek balíkem“, díky které se až do 5. ledna posílají dárky zvířatům přímo do útulků. Lidé koupí, vyberou z vlastních zásob či věnují použité, ale zachovalé věci po svých miláčcích, a služba zajistí za symbolickou cenu 50 Kč přepravu přímo do zvoleného útulku.

 

Sami máme velmi kladný vztah ke zvířatům, proto nás napadlo, že naší službou pomůžeme těm, co to potřebují. Stačilo jen oslovit útulky, jestli mají zájem, a akce byla na světě“, komentuje Robert, majitel služby. Výhodou je, že nikdo nemusí nic složitě hledat a vyplňovat. Přímo na www.chytrybalik.cz/podpora-utulku najdete seznam útulků podle krajů. Stačí si vybrat, který útulek chce podpořit, kliknout na "Poslat balík" a údaje útulku tam již budou předvyplněny. 

 

Rozhodli jsme se společně s kýmkoli, kdo bude mít chuť pomoci zvířatům v útulcích po celé České republice. Nemusí se nutně kupovat nové věci nebo posílat jen krmivo, v útulcích oceňují i další věci, které mnohé z nás ani nenapadnou – čistící prostředky, deky a jiné”, komentuje Jakub, majitel služby.


Vanda Ročková
Napsáno: 21.11.2015 13:03:07

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz