Pozvánka: Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat - Děkujeme, Marto


V neděli 16. 12. 2018 od 19:00 hodin v Rock Café, Národní 116/20, Praha 1 je pořádán Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat, která od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat a zasazuje se o jejich životní pohodu.

Dramaturgický koncept koncertu je pojat jako komponované pásmo nejznámějších skladeb Marty Kubišové, zpěvačky a patronky Nadace na ochranu zvířat.

Hlavními účinkujícími jsou zpěvačky Markéta Procházková a Bára Smejkalová. Jejich hosty, kteří vystoupí v rámci programu benefičního koncertu, jsou Marta Kubišová, Tereza Mašková a Tomáš Savka, Dominika Červinková a Anna Šitnerová - ViViD Dance Company, Ester Godovská a další hostující hudebníci.

Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat je poděkováním Martě Kubišové, která od roku 1992 nezištně a s ohromným nasazením pracuje ve prospěch ochrany zvířat, a také všem lidem dobré vůle (i Květě), kteří mají rádi zvířata a jejich osud jim není lhostejný, kteří podporují nadaci a spolu s ní pomáhají zvířatům.

Koncert doprovází výstava fotografických koláží „Ráj na Zemi pokračuje“ autorek Silvie Milkové a Jany Butzke alias Spektákl jsoucno, pořádaná pro Nadaci na ochranu zvířat v galerii Rock Café, v termínu od 4. 12. 2018 do 4. 1. 2019. V neděli 16. 12., od 17:30 hodin, proběhne vernisáž s komentovanou prohlídkou výstavy a zároveň performance Spektáklu jsoucno.

V neděli 16. 12., v 18:00 hodin, v galerii Rock Café proběhne slavnostní rozsvícení Stromu přání (https://www.dokonalalaska.cz/strom-prani) Dokonalé Lásky, která je výrobcem čistě přírodních veterinárních přípravků a je hlavním partnerem benefičního koncertu.

Více informací: www.rockcafe.cz, www.ochranazvirat.cz,

https://www.facebook.com/events/732519033760006/


Vanda Ročková
Napsáno: 28.11.2018 11:34:35

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz