Pozvánka: Miss kočka 2015


V sobotu 7. 11. 2015 proběhne v Praze v KC Zahrada již tradiční akce Miss kočka 2015. Přihlaste se do soutěže se svým mazlíčkem či přijďte podpořit útulkové kočičky.

 

Miss kočka je unikátní soutěž krásy všech koček, kocourů, koťátek i kočičích seniorů. Prostě všech chlupatých, mňoukajících, oddaných i zlobivých stvoření – zcela bez ohledu na věk, pohlaví, barvu, druh srsti a hlavně původ, tedy „papír“! Tzv. urozené kočky s dlouhatánskými rodokmeny mají spousty soutěží a příležitostí se předvést. Jenže domácí micinky, které všem dělají doma radost i bez vznešených dokladů, mají trochu smůlu. I psí kolegové – voříšci - mají své soutěže. Proto se od roku 2003 pořádá tato soutěž pro úplně všechny kočky z celé ČR. Každý z majitelů koček má přece to nejkrásnější zvíře na celém světě. Každý to může přijít dokázat. Vítěze vybírají přímo návštěvníci, a to pomocí hlasovacích lístků. Kromě nich své favority volí odborná a VIP porota (tj. známé osobnosti, které mají kočky v oblibě a odborníci z řad profesionálních posuzovatelů).

 

Celý výtěžek z akce jde vždy ve prospěch opuštěných koček, přímo na místě probíhá i umisťovací výstava koček z útulků!

 

Více na www.misskocka.cz 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 28.10.2015 15:57:47
Napsáno: 28.10.2015 15:57:18

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz