Prosba o pomoc v nouzi


aneb příběh maličké Bereničky

S kamarádkou jsme v parku našly tři koťátka, asi pět dnů stará, ještě zamotaná v pupeční šňůře. Vzaly jsme je na veterinu, kde byla ošetřena, bohužel jedna kočička měla už odumřelou nožičku, která jí musela být odstraněna. Dostala jméno Berenika a je v našem depozitu v Přelouči. Beruška má pahýlek, docela se s tím naučila běhat, ale pahýlek se opakovaně plní tekutinou, tvoří se obrovský vak, který je bolestivý a ztěžuje pohyb. Po dnešním vyšetření u veterináře, padlo rozhodnutí, nožička musí pryč až ke kyčli. Na takový zákrok nemáme finanční prostředky, proto se obracím na „kočkomilnou“ veřejnost o pomoc při úhradě operace a následné péče pro Berušku.

Kdo by tedy chtěl a hlavně mohl Bereničce z Přelouče pomoci v tíživé situaci, může se obrátit přímo na přeloučské depozitum na e-mail: Zdena.Rad@seznam.cz, kontakt 776 143 411 anebo přispět na účet OS Srdcem pro kočky 234909954/0300 a do poznámky uvést "depozitum Přelouč" anebo "Berenika". Za každou pomoc budeme nesmírně vděčni a samozřejmostí zůstává, že se k nám můžete přijet na kočičky podívat. Předem děkuji za každou korunku. Všechny dary lze ve smyslu zákona č. 586/1992 Sb. o daních odečíst z daňového základu.

Děkuji,

Zdeňka Radošová

Depozitum Přelouč

e-mail: Zdena.Rad@seznam.cz, kontakt 776 143 411

www.kocky-utulek.cz

www.srdcemprokocky.cz

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 24.7.2010 14:18:26
Napsáno: 24.7.2010 14:16:01

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz