Stovky zvířat na brněnském výstavišti


Brněnské výstaviště zaplní ve dnech 25. až 28. června zvířata mnoha plemen a velikostí. Nevšední podívanou přinesou návštěvníkům chovatelské výstavy - Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky a výstava chovatelských potřeb PROPET. Dvojici tradičních veletrhů letos premiérově doplní Národní výstava myslivosti.

Národní výstava hospodářských zvířat nabídne návštěvníkům jedinečnou přehlídku více než osmi set rozmanitých plemen skotu, ovcí, koz, prasat a koní.

Zvířata budou soutěžit v národních šampionátech a komentovaných přehlídkách. Součástí národní výstavy jsou expozice prodejců technologií, krmiv, chovatelských potřeb a zemědělské techniky,“ láká Radovana Pastrňáková z Veletrhů Brno.

Víkendová výstava PROPET se věnuje domácím mazlíčkům. Návštěvníci se mohou těšit na mezinárodní výstavu psů INTERCANIS a mezinárodní výstavu koček INTERFELIS. Nebude chybět ani přehlídka ušlechtilých potkanů či soutěž v králičím parkuru.

Národní výstava myslivosti, která v Brně zažije svoji premiéru, představí přírodně vyzdobený, lesem provoněný pavilon s ukázkami vábení, výstavou trofejí a mysliveckých potřeb a zajímavými výstavami a přednáškami.

Už tak bohatý program výstav oživí ukázky dojení mléka, stříhání ovcí, ukázky jezdeckých sportů, westernový ranč, kulinářské představení či dřevorubecká show,“ dodává Pastrňáková. Více informací o výstavách najdete na webu www.vystavazvirat.cz.


Vanda Ročková
Napsáno: 1.5.2015 14:08:07

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz