V dubnu můžete zajít na kávu a zároveň podpořit zvířata v útulcích


V kavárnách Starbucks před několika dny odstartovala akce „Potkej svého mazlíčka ve Starbucks“, v rámci které baristé spolu se zákazníky organizují pomoc psům a kočkám z vybraných útulků v Praze, Brně a Ostravě. Hosté kaváren jsou povzbuzováni, aby si vybraná opuštěná zvířata adoptovali, případně přispěli útulkům na krmivo a další potřebné věci.

 

Každému, kdo má zájem se do akce zapojit, stačí navštívit kteroukoli kavárnu známého řetězce a do speciálně pro tento účel připravených košíků odevzdat věci, které budou posléze předány útulkům. V každé kavárně jsou také nástěnky s fotografiemi a popisky psů a koček, které baristé osobně v útulcích navštívili a jejichž příběh zde vypráví. „Hlavním cílem celé akce je podpořit myšlenku adopce zvířat z útulků. Doufáme, že díky našim aktivitám se podaří najít nový domov alespoň pro několik z nich“, říká Lucie Vojtová, brand manager značky.


Vanda Ročková
Aktualizováno: 16.4.2016 14:55:02
Napsáno: 16.4.2016 14:54:17

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz