sekce Diskuzní forum o kočkách

Nepřihlášen

Vzít kočku s sebou?

Založeno 7. 4. 2014 11:54:38 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 934x
sekceMartina +5 Palec nahoru/Palec dolu 7. 4. 2014 12:02:46
avatar

Dobrý den, otřebovala bych poradit a znát Vaše názoy. Mám doma tři kočky a na vodáckou sezonu bych měla odjet do jižních čech cca na 3 měsíce pryč. Kočky mohu vzít s sebou, ale dvě z nich vzít nemůžu. jedna má eozinofilní plak způsobený alergií na pyl a druhá už je stará, nerada bych ji tedy brala ze známého prostředí. Ta třetí je na mě tak trochu závislák,chová se spíš jako pejsek, i když ven nechodí. Vypiplala jsem ji od kotěte. Je taková maličká, vypadá jako půl roční kotě a ještě nikdy sem od ní neodjela na víc než dva dny. A i přesto byla velice uražená:-) Nevím, zda ji mám vzít s sebou a odloučit ji z prostředí na které je 4 roky zvyklá a od ostatních koček, nebo ji mám vzít s sebou aby nebyla odloučená ode mě. Takže mám takovéhle dilema. Jinak kdyby nejela se mnou, byla by doma a staral by se o ně přítel, kteréh mají dvě kočky rdy a zrovna tahle se ho bojí. Bojí se skoro všech a drží se jen u mě. Je to takový kočičí dítě. Tak nevím co dělat. Budu ráda za Vaše návrhy a nápady. Děkuji

sekcealzbetakocka -2 Palec nahoru/Palec dolu 28. 4. 2014 23:07:20
avatar

Dobrý den, Neumím si představit, jak byste kočičku s sebou vzala na loď a nebo, že by byla celý den zavřená na ubytování. To by pro ní mohlo být ještě více stresující. Myslím, že nechat ji doma, bude určitě vhodnější volba. Pokuste se zajistit více lidí, kteří by se o ni mohli starat v době Vaší nepřítomnosti, aby se jí tolik nestýskalo. A nechte jí doma nějaký pamlsk či dobré krmivo. Jaké používáte?

sekcevip pets -5 Palec nahoru/Palec dolu 15. 10. 2015 13:05:52
avatar

V našem hotelu pro kočky pro Vaše mazlíčky máme nachystané pěkné plnohodnotné pokojíky, kde je hodně místa na hry, dovádění a odpočinek. I když se kočičky navzájem nepotkají, nikdy se nebudou nudit jelikož o jejich zábavu se postaráme a navíc mají vždy možnost pozorovat své kočičí sousedy skrz velikánská okna, která jsou v každém pokoji. Pokojíky VIP De Luxe mají navíc okna s výhledem na zahradu, takže návštěvníkum neuteče ani to, co se děje v okolí. Ve všech pokojích našeho kočičího hotelu na kočky čekají nádherné a pohodlné kované postýlky s měkkými pelíšky a huňatou dekou, luxusní jídelní sady, obrovská prolézačka s domečky, houpačky a sisalovými škrabadly a spousta hraček. Samozřejmostí jsou kočičí toalety bud vaničkové nebo s krytem, dle zvyku Vaší kočky, všechny hygienické potřeby a komplektní úklid po každém návštěvníkovi včetně výměny deky a povlečení na postýlce. Navíc v hotelu pro kočky VIP Cats nabízíme nejen fantastické ubytovací podmínky, super 24 hodinový servis (včetně veterinárního v případě nutnosti), ale v blízké době i unikátní možnost pro Vás mít Vaší kočičku pořád na dohled – každý pokoj bude vybavený web kamerou a tak budete moci kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat co zrovna Vaše kočka dělá. Prozatím bychom Vám rádi nabídli možnost komunikace prostřednictvím skype hovoru s Vaší kočičkou. V případě zájmu Vám rádi budeme průběžně zasílat fotečky Vaších miláčků, maily nebo sms zpravy.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz