sekce Diskuzní forum o kočkách

Nepřihlášen

Nevděčná kočka?

Založeno 28. 2. 2017 08:50:43 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 585x
sekcePetra +5 Palec nahoru/Palec dolu 28. 2. 2017 09:06:23
avatar

Dobrý den, přicházím možná se zvláštním dotazem ale chci abyste jej brali vážně a ne ihned negativně. Doma máme skoro roční kočičku. Máme ji moc rádi, to každopádně, ale bohužel co zvíře to jiná povaha. Na to, že naše kočička nebude žádný mazel už jsme si poměrně zvykli. Pohladit se nechá tak třikrát za den a nejspíš jen bezprostředně před tím než dostane najíst. Jinak spíš kouše a škrábe, nejspíš sice ze hry, ale občas to vypadá spíš jako boj na život a na smrt. Kousání do achylovek už se taky stalo denní rutinnou. Je jen pár věcí které nesmí dělat, třeba skákat na linku. Sice pochopila že to nemá dělat, jelikož vždycky když na ni vyleze a půlku věcí shodí/sní nebo rozbije se už schovává, ale vesele v tom pokračuje. Ovšem i to by se dalo přežít. Ale ještě k tomu zatím žijeme se spolubydlícím je to hodnej kluk a občas chce kočičce přilepšit nějakým tím odřezkem z kuřecích prsou nebo tak. Není to každý den ani každý druhý den. ale přesto, jakmile kočka slyší spolubydlícího v kuchyni okamžitě stojí u dveří od pokoje a řve jak na lesy aby mohla za ním. Myslím, že kočičí lásku celkem znám, kdysi za dávných časů s rodiči jsme měli koček.. Ale žádná nás neměla tak málo ráda. Nenechá se pohladit, lehne si na klín jednou za týden, nelíže nás, nenosí "dárečky", nepřiměřeně kouše i škrábe. Je mi to líto protože jí dáváme co chce i potřebuje a už nevím co by se dalo s tím naším kočičím spratkem dělat.. má někdo podobné zkušenosti?

sekcePetra -5 Palec nahoru/Palec dolu 28. 2. 2017 10:02:04
avatar

Ještě bych chtěla dodat že ačkoliv kočičku miluju...poslední dobou si opravdu připadám jako idiot co ji jenom krmí a nechá si škrábat po rukách aby si slečna vyhrála. Z kočky necítím žádnou náklonost ani respekt...

sekceNika -5 Palec nahoru/Palec dolu včera 13:57:49
avatar

Mám dvě kočičky z útulku a ta jedna je přesně to samé. Dávám jí lásku, vybírám kvalitní granule i konzervy, mlsky, má se u mě jako princezna. Ale neustále zlobí, skáče na linku, i když moc dobře ví, že tam nesmí a že přijde trest, hrabe v kytkách a nechce se vůbec mazlit. Občas teda přijde, asi na 3 minuty si ke mně lehne, nechá se podrbkat a jde zase pryč. Ráno obě dělají bordel, protože si zvykly, že dostávají konzervu, takže už od 6 od rána mi skáčou po posteli a po hlavě a jen co vstanu, tak zběsilě mňoukají a dožadují se snídaně. Bohužel s tím asi nejde nic dělat. Každá kočka je jiná a ne všechny projevují lásku jako pes. Mám jí ráda stejně a věnuju se jí, když to jde, pohladím jí, podrbu. A samozřejmě když zlobí, dostane na zadek nebo na ní stříknu vodu z rozprašovače, nicméně ona si stejně zlobí dál.

sekcepetr +5 Palec nahoru/Palec dolu 1. 8. 2017 16:53:42
avatar

Proboha,kočce dávat na zadek,vy si pořiďte plyšáka.Kočkám ani trochu nerozumíte.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz